استعلام گواهینامه های موسسه زانکو

موسسه آموزشی نوین اندیشان نجوم بیکران (نام تجاری زانکو) به عنوان عضو حقوقی انجمن نجوم ایران  با شماره عضویت ۹۷۱/۹۲۲۶  سالهاست دوره های آموزش نجوم خود را زیر نظر انجمن نجوم ایران و توسط مدرس رسمی انجمن برای کلیه رده های سنی برگزار می کند و مدرک نجوم را برای نجوم آموزانی که کلیه دوره های موسسه را به پایان رسانده باشند صادر می کند.

مدرک های صادره از سمت موسسه رسمی بوده و قابل ارائه به ارگان های مرتبط می باشد.

نجوم آموزان پس از پایان دوره نجوم مقدماتی (۵ ترم آموزشی) در آزمون پایان دوره شرکت می کنند و پس از کسب حدنصاب نمره لازم، مدرک پایان دوره نجوم مقدماتی را دریافت می کنند.

علاوه بر مدرک پایان دوره نجوم مقدماتی برای برخی از کارگاه و دوره های موسسه که قابلیت ارزیابی و سنجش داشته باشند نیز گواهی های پایان دوره صادر خواهد شد.

در حال حاضر گواهی پایان دوره تنها برای رده سنی بزرگسال صادر می شود و برای دوره های ستاره و شهاب کارنامه آموزش نجوم صادر خواهد شد.

در زیر نمایی از یکی از گواهی های صادر شده را مشاهده می نمایید.

مدرک نجوم

گواهینامه های پایان دوره موسسه به صورت دیجتالی صادر می شود و فایل با کیفیت عکس با فرمت JPG در اختیار نجوم آموزان قرار داده خواهد شد، همچنین هرگاه یکی از نجوم آموزان نیاز به استعلام اصالت گواهی داشت با در اختیار داشتن شماره نامه گواهی (که در سمت چپ و بالای گواهی درج شده است) می تواند از طریق فرم زیر اصالت گواهی خود را تایید نماید و یا مجدد فایل گواهی را دانلود کنند.

  • دقت داشته باشید که در بخش شماره گواهینامه، لازم است شماره به طور کامل و با کیبرد انگلیسی درج شود (به طور مثال: ۱۴۰۰۶/۲۰۲/۲۵)
  • ضمنا کد کپچا به حروف بزرگ و کوچک انگلیسی حساس می باشد.

فرم استعلام گواهینامه

شماره گواهینامه: